KURUMSAL

Öncelikli hedefimiz; Araç, yedek parça lojistiği ve depo yönetimi, karayolları taşıma hizmetlerinde; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz olarak saptanması ve bunlara yönelik doğru ve yerinde çalışmalar yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 
Böylece; Sunduğumuz hizmetlerden daha geniş bir müşteri portföyüne ulaşmasını ve mevcut müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak türkiye' de sektörümüzde lider olmayı amaçlamaktayız.
 
Bu amaca ulaşmak için;
  • Faaliyetlerimizin her aşamasında oluşabilecek hataları önleyen kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini yürütmek,
  • Ulusal çevre ve iş sağlığı güvenliği mevzuatına tam olarak uymak ve uluslararası mevzuatı takip etmek,
  • Önemli çevresel boyutu olan ve iş sağlığı güvenliği riski taşıyan tüm faaliyetlerin etkin kontrolü ile ilgili riskleri minimize etmek,
  • Atıkları kaynağında azaltmak, kurallara uygun olarak bertaraf edilmesini sağlamak ve kirlenmeyi önlemek, Yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek.
  • Kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği yönetim sisteminin performansını ve etkinliğini izlemek, ölçmek ve sürekli iyileştirmek.
Bu yönetim sistemlerinin sürekli geliştirilmesi gereken bir yaşam tarzı olduğunun bilinci ile hareket eden Gürsoy şirketler grubu’nun tüm personeli, bu bilinç ve ekip ruhu ile çalışarak hedeflerine ulaşmayı ilke edinmiştir.

©2024 - Gürsoy Şirketler Grubu Tüm Hakları Saklıdır.
TTR BİLİŞİM